Hulpkok Mauritskazerne in Ede

  • Ede
  • 8-16 uur
  • MBO denk- en werkniveau

Ga jij aan de slag bij Next Venue?

Next Venue is een toonaangevende speler in de Nederlandse evenementen- en horecabranche. Jaarlijks faciliteren we in onze monumentale, industriële en circulaire locaties honderden evenementen voor gezelschappen van 50 tot 5.000 personen. Daarnaast zijn we actief in catering en dag horeca.

Jij als Hulpkok

Je helpt mee met het bereiden en serveren van een gezonde lunch voor gemiddeld 50 gasten per dag. Denk aan verse salades en een buffet met verantwoorde producten. Je werkt in een klein, gezellig team waarbij motivatie belangrijker is dan ervaring. Deze functie is bij uitstekend geschikt voor een ouder persoon die het leuk vindt om in de keuken te staan.

Wij als Next Venue

Next Venue is dé evenementenorganisatie van midden Nederland. Met 15 unieke locaties organiseren wij jaarlijks circa 1.500 evenementen, variërend van intieme bruiloften tot grootschalige bedrijfsevenementen. De locaties, innovatieve faciliteiten, bijzondere foodconcepten en enthousiast personeel maakt dat Next Venue een succesvolle speler in de evenementenbranche is. Wij zijn een ondernemend en dynamisch bedrijf. Een inspirerend speelveld met ontelbare uitdagingen! Je bent onderdeel van een kwalitatief hoogwaardig team en je mag rekenen op collega’s met passie voor hun vak.

Wat bieden wij

  • Een fijne werkomgeving in de sfeervolle Mauritskazerne
  • Werktijden die goed te combineren zijn met andere bezigheden
  • Gezellige en collegiale sfeer in een klein team
  • Een rol met veel voldoening, waarbij gezond koken centraal staat

Solliciteer nu

Sollicitatieformulier

Kies bestand
Kies bestand
Zoek op :
Onze vacatures
Allround Medewerker Front Office en Bediening | Hotel de Werelt Lunteren Lees meer en solliciteer
  • De Werelt Lunteren
  • 24/38 uur
  • MBO werk- en denkniveau
F&B Manager | Hotel de Werelt Lunteren Lees meer en solliciteer
  • Lunteren
  • 32/38 uur
  • MBO werk- en denkniveau
(Assistent) Partycoördinator | Hotel de Werelt Lunteren Lees meer en solliciteer
  • Lunteren
  • 32-38 uur
  • MBO werk- en denkniveau
Tuinman Kasteel Duurstede Lees meer en solliciteer

Kasteel Duurstede is één van de oudste en mooiste kastelen van Nederland. Het ligt op een sprookjesachtig kasteeleiland omringd door een park. Voor deze locatie zijn wij op zoek naar iemand die kan helpen om de tuin rondom het kasteel netjes bij te houden. Word jij blij van onkruid schoffelen, grind harken, stoep vegen en zo nodig snoeien, dan zijn we op zoek naar jou!

  • Kasteel Duurstede
  • 8 uur
  • MBO werk- en denkniveau
Hulp Technische Dienst Lees meer en solliciteer
  • Lunteren
  • 8/38 uur
  • MBO werk- en denkniveau
Ontbijt en Lunch Medewerker | Hotel de Werelt Lunteren Lees meer en solliciteer
  • Lunteren
  • 16/40 uur
  • MBO werk- en denkniveau